Intencje Żywego Różańca

Intencje Różańca Św. na mc  08  2019r,

1. Ewangelizacyjna: Aby rodziny dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej „laboratorium humanizacji”.

2. O dobre przeżycie Parafian – nawiedzenia kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej w duchu pojednania , miłości i zawierzenia.

3. Za Misje i misjonarzy.

4. Za osoby uzależnione od alkoholu i za tych co podejmują trud abstynencji w sierpniu.

5. Za Ojczyznę – o odrodzenie ducha jedności i solidarności.

6. O Boże błogosławieństwo dla rolników.

7. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zwłaszcza z naszej Parafii.

Intencje Różańcowe na m-c VII 2019r.

1. Powszechna :Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali razem na rzecz ochrony mórz i oceanów.

2. Dziękując za posługę Ks. Proboszcz Daniela Litkowskiego w naszej Parafii prosimy o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej.

3. O Boże błogosławieństwo dla Ks.Proboszcza Tadeusza Lorka.

4. O owoce Odpustu Parafialnego – o wzrost wiary.

5. O błogosławiony czas letniego wypoczynku i rekolekcji dla dzieci, młodzieży i  dorosłych.

6. O Boże błogosławieństwo dla rolników na czas żniw.

7. O dobre przygotowanie Parafii  na nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej.

8. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza z naszej Parafii.

Intencje Różańcowe na m-c VI 2019r.

1. Ewangelizacyjna:Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemiężliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali solidarność najuboższym.

2. O nawrócenie parafian, którzy nie skorzystali ze Spowiedzi Wielkanocnej.

3. O świętość kapłanów.

4. O dobre przygotowanie i przeżycie Odpustu Parafialnego – 400 -lecie ustanowienia Sanktuarium.

5. O dobre przygotowanie Parafii na nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej.

6. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zwłaszcza z naszej Parafii.

7. W intencji remontu wieży w Sanktuarium i o bezpieczeństwo pracowników.

Intencje Różańcowe na m-c maj 2019r.

1. Ewangelizacyjna:Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

2. O światło Ducha św. dla maturzystów i o rozeznanie swojego powołania.

3. O Boże błogosławieństwo dla dzieci pierwszo- komunijnych i ich rodzin.

4. O świętość dla neoprezbiterów i diakonów.

5. O dobre przygotowanie diecezji i parafii na nawiedzenie Kopii Cudownego obrazu M.B. Częstochowskiej.

6. O dobre przygotowanie Parafii na rocznicę 400-lecia ustanowienia Sanktuarium.

7. Za biskupów i kapłanów pracujących w naszej

Parafii : Ks.Proboszcza 27 rocznica – 28 maja

:Ks.Antoniego   33 rocznica – 15 maja

8. W intencji remontu wieży w Sanktuarium i o bezpieczeństwo pracowników.