Intencje Żywego Różańca

Intencje Różańca Św. na m-c 10 2019r.

1. Ewangelizacyjna: Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

2. O rozkwit modlitwy różańcowej w naszych rodzinach, o rozwój Wspólnot Żywego Różańca w naszej Parafii.

3. W intencji studentów i kleryków.

4. Za nauczycieli, katechetów i wykładowców.

5. Za naszą Ojczyznę – szczególnie o mądre i odpowiedzialne wybory.

6. Za pracowników służby zdrowia.

7. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – zwłaszcza z naszej Parafii.

8. O jedność i zgodę w naszych rodzinach – o umiejętność przebaczenia.

9. Za Misje i misjonarzy.

Intencje Różańca Św. na m-c 09/2019

1. Powszechna: Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

2. Za ofiary II Wojny Światowej.

3. O światło Ducha Św. dla nauczycieli, katechetów, opiekunów, dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym.

4. Za rodziców, aby chronili swoje dzieci przed deprawacją.

5. Za młodzież, aby Jej Patron Św. Stanisław Kostka był dla niej wzorem dokonywania mądrych  i często trudnych wyborów życiowych.

6. Za Misje i misjonarzy.

7. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza z naszej Parafii.

8. O świętość kapłanów.

Intencje Różańca Św. na mc  08  2019r,

1. Ewangelizacyjna: Aby rodziny dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości stawały się coraz bardziej „laboratorium humanizacji”.

2. O dobre przeżycie Parafian – nawiedzenia kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej w duchu pojednania , miłości i zawierzenia.

3. Za Misje i misjonarzy.

4. Za osoby uzależnione od alkoholu i za tych co podejmują trud abstynencji w sierpniu.

5. Za Ojczyznę – o odrodzenie ducha jedności i solidarności.

6. O Boże błogosławieństwo dla rolników.

7. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zwłaszcza z naszej Parafii.

Intencje Różańcowe na m-c VII 2019r.

1. Powszechna :Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali razem na rzecz ochrony mórz i oceanów.

2. Dziękując za posługę Ks. Proboszcz Daniela Litkowskiego w naszej Parafii prosimy o Boże błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej.

3. O Boże błogosławieństwo dla Ks.Proboszcza Tadeusza Lorka.

4. O owoce Odpustu Parafialnego – o wzrost wiary.

5. O błogosławiony czas letniego wypoczynku i rekolekcji dla dzieci, młodzieży i  dorosłych.

6. O Boże błogosławieństwo dla rolników na czas żniw.

7. O dobre przygotowanie Parafii  na nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej.

8. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zwłaszcza z naszej Parafii.

Intencje Różańcowe na m-c VI 2019r.

1. Ewangelizacyjna:Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemiężliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali solidarność najuboższym.

2. O nawrócenie parafian, którzy nie skorzystali ze Spowiedzi Wielkanocnej.

3. O świętość kapłanów.

4. O dobre przygotowanie i przeżycie Odpustu Parafialnego – 400 -lecie ustanowienia Sanktuarium.

5. O dobre przygotowanie Parafii na nawiedzenie Kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej.

6. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne zwłaszcza z naszej Parafii.

7. W intencji remontu wieży w Sanktuarium i o bezpieczeństwo pracowników.