XXVIII Niedziela zwykła

1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;

a/ Dziś 12.X’br.kl. VIII i I o g. 18.oo Msza św. po Niej konf. (Sanktuarium)

b/ Jutro 13.X’br. kl. VII o g. 18.oo Msza św. – po Niej Konferencja (Fara)

1. Spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedz. 13.X. o g. 13.oo Msza św. po Niej konf. (poświęcenie różańców – Sanktuarium)

1. Z ok. 13 dnia miesiąca – zapraszamy do udział w nabożeństwie Fatimskim w Sanktuarium początek godz. 20.3o,

2. W kalendarzu liturgicznym przypada; wtorek wspomn. obow. św. Teresy od Jezusa, środę św. Jadwigi Śląskiej, czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, w piątek święto św. Łukasza – to także Dzień modlitw za Pracowników Służby zdrowia.

3. Nabożeństwo Różańcowe;

a/ w Farze; – codziennie o 8.3o w niedz. o 7.3o, po południu przede wszystkim dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 16.3o zakończone Komunią św.

b/ w Sanktuarium; w poniedziałek (z ok. Dnia Edukacji Narodowej), środę i sobotę o g. 17.3o, niedzielę o g. 9.3o

1. W środę – Sanktuarium adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17.oo do Mszy św.,

2. Biuro paraf. czynne; poniedz. od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

3. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; tacę remontowo-gospodarcza, ofiary na cele parafialne 1000, 200 i 2 x 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!

4. W przyszłą niedzielę taca zostanie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

5. Zachęcam do czytelnictwa; – Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik (dla dzieci)

6. P. Bóg wezwał do wieczności śp. Helenę Nowak, zam. Karolew. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.oo Dobry Jezu …!

Uwaga!!!

1. Tegoroczny październik jest Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnymzapraszam do wsparcia misji przez akcję „Opatrunki dla Etiopii” – zostaną przekazane do szpitala ss. Misjonarek w Awassie, można je przynosić do zakrystii lub biura paraf.

Ks. Tadeusz Lorek

(proboszcz)