XXVII Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym przypada; w poniedz. wspomn. obow. św. NMP Różańcowej, w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.

2. Spotkanie Dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedz. 13.X. o g. 13.oo Msza św. po Niej konf. (poświęcenie różańców – Sanktuarium)

1. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;

a/ z kl. VIII i I po w sobotę 12.X’br. o g. 18.oo Msza św. po Niej konf. (Sanktuarium)

b/ z kl. VII w niedzielę 13.X’br. o g. 18.oo Msza św. – po Niej Konferencja (Fara)

1. Nabożeństwo Różańcowe;

a/ w Farze; – codziennie o 8.3o w niedz. o 7.3o, po południu przede wszystkim dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 16.3o zakończone Komunią św.

b/ w Sanktuarium; w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.3o, niedzielę o g. 9.3o

1. W środę w Sanktuarium adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17.oo do Mszy św.,

2. Biuro paraf. czynne; poniedz. od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

3. W niedzielę 13 dzień miesiąca – Nabożeństwo Fatimskie o g. 20.3o w Sanktuarium. Zapraszam!!!

4. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; ofiary na cele parafialne 300 E, 100 i 2 x 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro! W przyszłą niedzielę taca remontowo-gospodarcza.

5. Zachęcam do czytelnictwa; – Przewodnik Katolicki i Mały Przewodnik (dla dzieci)

Uwaga!!!

1. Siostry Służebniczki zapraszają na spotkanie Młodych do Lubonia w terminie; 11-13 październik 2019 r. Kontakt tel. 697 263 579 Więcej informacji na tablicy ogłoszeń. Zapraszamy!!!
  2. Tegoroczny październik jest Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym, zapraszam do wsparcia misji przez akcję „Opatrunki dla Etiopii” – zostaną przekazane do szpitala ss. Misjonarek w Awassie, można je przynosić do zakrystii lub biura paraf.

Ks. Tadeusz Lorek

(proboszcz)