XXVI Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę Dzień Wspólnoty Rejonowej Kręgów Kościoła Domowego Początek o g. 14.45. Zapraszam Członków i Sympatyków do wspólnego świętowania

2. W kalendarzu liturgicznym przypada; w poniedz. wspomn. obow. św. Hieronima, w wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka, w sobotę św. Faustyny.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;

a/ z kl. VIII i I po w sobotę 12.X’br. o g. 18.oo Msza św, po Niej konf. (Sanktuarium)

b/ z kl. VII w niedzielę 13.X’br. o g. 18.oo Msza św – po Niej Konferencja (Fara)

1. Nabożeństwo Różańcowe;

a/ w Farze; – od wtorku codziennie o 8.3o w niedz. o 7.3o, po południu przede wszystkim dla dzieci i młodzieży od wtorku do piątku o godz. 16.3o zakończone Komunią św.

b/ w Sanktuarium; w środę o godz. 17.3o, niedzielę o g. 9.3o

1. W środę w Sanktuarium adoracja Najśw. Sakramentu od g. 17.oo do Mszy św.,

2. Biuro paraf. czynne; poniedz. od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

3. I czwartek Miesiąca; Adoracja Najśw. Sakramentu w Farze od 8.3o (w tym czasie różaniec i Litania do NMP w intencji o powoł. kapł. i zakonne), następnie Msza św. w tej int.

4. I piątek miesiąca; Adoracja Najśw. Sakramentu w Farze od 8.3o (w tym czasie różaniec i litania do Najśw. Serca P.J.) okazja do spowiedzi w Farze od 16.oo do 17.oo, po wieczornej Mszy św. Adoracja Muzyczna do g. 20.oo, w tym czasie c.d. spowiedzi św.

5. Odwiedziny chorych od g. 9.3o;

a/ w piątek (Leonów, Ciemnice, Siedmiorogów i Trzecianów),

b/ w sobotę (1 kapł. Skokówko, Skoków, Karolew, 2 kapł. Borek Wlkp.)

1. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; ofiary na cele parafialne 100 i 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!

2. Zachęcam do czytelnictwa; – Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem na październik)

3. P. Bóg wezwał do wieczności śp. Cyrylę Grzesiak, zam. Borek Wlkp., Droga Lisia. Dobry Jezu …!

Uwaga!!!

1. Siostry Służebniczki zapraszają wszystkie chętne dzieci do świetlicę Domu Sióstr od poniedziałku do czwartku w godz. od 13.3o do 16.3o