XXIV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym przypada; w poniedz. wspomn. obow. św. o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława

2. W środę w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.oo do Mszy św., Zapraszam szczególnie Róże Różańcowe – po Mszy św. zmiana tajemnic.

3. Biuro parafialne wyjątkowo; czwartek od 18.3o do 19.15 i piątek od 9.3o do 10.3o.

4. W niedzielę 29.IX’br. Dzień Wspólnoty Rejonowej Kręgów Kościoła Domowego Początek o godz. 14.45. Zapraszam Członków i Sympatyków do wspólnego świętowania

5. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; ofiary na cele remontowo-gospodarczą 400, 100 i 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!

6. Na cmentarzu zostały wykonane prace polegające na usunięciu posuszu w konarach drzew (koszt 780 zł.).

7. Zachęcam do czytelnictwa; – Przewodnik Katolicki

8. P. Bóg wezwał do wieczności śp. Barbarę Latosińska, zam. Karolew. Dobry Jezu …!

Uwaga!!!

Siostry Służebniczki zapraszają wszystkie chętne dzieci na świetlicę do domu Sióstr od poniedziałku do czwartku w godz. od 13.3o do 16.3o