XXIII Niedziela zwykła

1. Spotkanie dzieci przygot. się do I Komunii św. z Ich rodzicami w dziś o g. 13.oo (Msza św., po Niej sprawy organizacyjne)

2. W kalendarzu liturgiczny przypada; w piątek wspomn. obow. św. Jana Chryzostoma, to także 13 dzień miesiąca – zapraszamy do udział wnabożeństwie Fatimskim w Sanktuarium początek godz. 20.3ow sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża – Msza św. Odpustowa na cmentarzu o g. 11.oo Zapraszam!!!

3. W środę w Sanktuarium adoracja Najświęt. Sakramentu od g.17.oo do Mszy św.,

4. Biuro parafialne czynne; poniedziałek od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

1. Spotkanie Katechetów w piątek po wieczornej Mszy św. (probostwo)

2. Spotkanie Ministrantów i Kandydatów w piątek o godz. 16.3o (salki)

3. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; dzisiejszą tacę remontowo-gospodarczą, ofiarę na te cele 200, 100 i 50 zł., dary dożynkowe, za posprzątanie terenu i zaangażowanie na rzecz grobowca przy Farze, (koszt robocizny murarza i dekarza, także materiałów to zaledwie 980 zł. – resztę parafianie w darze), dar modlitwy, wszelkie dobro!

4. Zachęcamdo czytelnictwa; –Przewodnik Katolicki i dla dzieci Mały Przewodnik

5. P. Bóg wezwał do wieczności śp. Mariana Łuczak, zam. Siedmiorogów I, śp. Mariana Ginter zam. Borek Wlkp., ul. Zielona, śp. Stanisława Dubisz zam. Borek Wlkp., ul. Sienkiewicza. Dobry Jezu …!!!

Ks. Tadeusz Lorek

(proboszcz)