XXII Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w wtorek wspomn. obow. św. Grzegorza Wielkiego

2. W środę w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od g.17.oo do Mszy św.,

3. Biuro parafialne czynne; poniedz. od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

4. I czwartek Miesiąca; Adoracja Najśw. Sakramentu w Farze od 8.3o (w tym czasie różaniec i Litania do NMP w intencji o powołania kapł. i zakonne), następnie Msza św. w tej intencji

5. I piątek miesiąca; Adoracja Najśw. Sakramentu w Farze od 8.3o (w tym czasie różaniec i litania do Najśw. Serca P.J.) okazja do spowiedzi w Farze od 16.oo do 17.oo, po wieczornej Mszy św. Adoracja Muzyczna do godz. 20.oo, w tym czasie c.d. spowiedzi św.

6. Odwiedziny chorych od godz. 9.3o; a/ w piątek (Leonów, Ciemnice, Siedmiorogów i Trzecianów),b/ w sobotę (1 kapł. Skokówko, Skoków, Karolew, 2 kapł. Borek Wlkp.)

7. Uroczysta Msza św. Dożynkowa w najbliższą niedzielę o godz. 11.3o. Chleby i dary ołtarza według dotychczasowej tradycji. Zapraszam!!!

8. Spotkanie dzieci przygotowującymi się do I Komunii św. z Ich rodzicami w niedz. 8.IX’br. o godz. 13.oo (Msza św., po Niej sprawy organizacyjne)

9. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; ofiarę na cele gospodarczo-remontowe 1000, 400, 200 i 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!

10. W przyszłą niedzielę taca remontowo-gospodarcza.

11. Zachęcam do czytelnictwa; – mamy Przewodnik Katolicki

Ks. Tadeusz Lorek