XXI Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w poniedziałek uroczystość NMP Częstochowskiej, w wtorek wspomn. obow. św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

2. W środę w Sanktuarium adoracja Najśw. Sakramentu od g.17.oo do Mszy św.,

3. Biuro parafialne; poniedz. od 18.3o do 19.15, w środę i piątek od 9.3o do 10.3o.

4. Od przyszłej niedzieli ranna Msza św. w Farze odprawiana będzie o godz. 8.oo

5. Z okazji Rozpoczęcia Roku Szkolnego Msza św. o godz. 1o.oo z poświęceniem przyborów szkolnych dla Uczniów z Klas „0” i „I” Zapraszam!!!

6. W związku z 80-tą Rocznicą Wybuchu II Wojny Światowej Msza św. Za Ojczyznę o godz. 15.oo, po Niej przemarsz na Rynek i złożenie okolicznościowych kwiatów. Zapraszam!!! (uczestnictwo w tej uroczystości dla przygotowujących się do bierzmowania jest spotkaniem formacyjnym)

7. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; ofiarę 100 i 50 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!

8. Zachęcam do czytelnictwa; – mamy Przewodnik Katolicki (z modlit. na wrzesień)

9. P. Bóg wezwał do wieczności śp. Edwarda Polaszyk, zam. Borek Wlkp., zam. os. 600-lecia. Dobry Jezu …!!!