XVIII Niedziela zwykła

  1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w wtorek święto Przemienienie Pańskie, w środę wspomn. obow. bł. Edmunda Bojanowskiego, w czwartek św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę św. Wawrzyńca diak.

  2. W środę w Sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od g.17.oo do Mszy św.,

  3. Biuro parafialne czynne; poniedziałek po wieczornej Mszy św. do 19.15, w środę i piątek od g. 9.3o do 10.3o.

  1. Katecheza Chrzcielna – zapraszam zainteresowanych w piątek o. 18.3o. (Sanktuarium)

  2. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; przygotowanie – przystrojenie domostw, trasy przejazdu Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego, za uświetnienie i udział w uroczystości nawiedzenia, ofiarę 200 i 100 zł., wszelkie dobro, za tydzień taca gospodarcza!!!

  3. Zachęcamdo czytelnictwa; – w zakrystii można nabyć Przewodnik Katolicki

  4. Uwaga!!!Z wtorku na środę (6/8.VIII.2019 r.) zwyczajem lat poprzednich zatrzyma się w naszej parafii Szczecińska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy w liczbie ok. 160-ciu osób. Proszę o gościnę (posiłek i nocleg).

  5. Pan Bóg wezwał do wieczności; śp. Tadeusz Tomczak zam. Trzecianów, śp. Teodor Olejniczak, zam. Borek Wlkp. Zdzieska, pogrzeb dn. 5.VII.br o godz. 11.oo. Dobry Jezu …

  6. Od I Niedzieli września w sobotę wieczorem wprowadzona zostaje Msza św. zbiorowa, a ranna Msza św. w niedzielę odprawiana będzie o g. 8.oo

Ks. Tadeusz Lorek

(proboszcz)