XVI Niedziela zwykła

Borek Wlkp. 21.VII.2019 r.

1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w poniedz. święto św. Marii Magdaleny, w wtorek św. Brygidy patronki Europy, w środę wspomn. obow. św. Kingi dz., w czwartek święto św. Jakuba ap., w piątek wspomn. obow. św Joachima i Anny

2. Na czas Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszym dekanacie (t.j. od najbliższego wtorku)Msze św. wieczorne będą sprawowane o g. 16,3o(z wyjątkiem soboty i niedzieli)

3. W środę – w Sanktuariumadoracja Najświętszego Sakramentu od g.16.oo do wieczornej Mszy św.

4. Biuro parafialne czynne;w poniedziałek po wieczornej Mszy św. do 19.15, w środę i piątek od g. 9.3o do 10.3o.

1. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłaćza; tacę gospodarczą na remontowe potrzeby Kościoła 12 130 zł., ofiarę 200 i 100 zł., dar modlitwy, wszelkie dobro!!!

2. Dzisiajpo każdej Mszy św. święcenie pojazdów (ofiary przeznaczone na pojazdy dla misjonarzy).

3. Parafia w Pogorzeli organizuje Pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów Francji w terminie 7-15 września br., koszt 1570 zł. i 370 Euro, jest jeszcze kilka wolnych miejsc, szczegóły w zakrystii.

4. Zachęcam do zabrania; modlitwy przed nawiedzeniem M.B. w kopii wizerunku Jasnogórskiego, także ulotki z programem. Można nabyć; Akt zawierzenia, Z Maryją w trudne czasy itp.

5. Od I Niedzieli września w sobotę wieczorem wprowadzona zostaje Msza św. zbiorowa, a ranna Msza św. w niedzielę odprawiana będzie o g. 8.oo

Ks. Tadeusz Lorek