XV Niedziela zwykła

Borek Wlkp. 14.VII.2019 r.

Informacje duszpasterskie  XV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w powiedz. wspomn. obow. św. Bonawentury, w wtorek NMP z Góry Karmel
  2. Spotkanie Panów i Pań Sołtysów wszystkich wiosek należących do naszej parafii w poniedziałek 15.VII’br. o g. 19.3o (probostwo)Zapraszam!!!
  3. W środę w Sanktuarium muzyczna adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.do godz. 20,oo
  4. Biuro parafialne zostało przeniesione do probostwa, czynne; poniedziałek po wieczornej Mszy św. do 19.15, w środę i piątek od g. 9.3o do 10.3o.
  1. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłaćza; raz jeszcze – przygotowanie, uświetnienie i udział w Uroczystości Odpustowej ku czci Pocieszenia N.M.P., dary na stół proboszczowski i dla Pielgrzymów, dzisiejszą tacę na remontowe potrzeby Kościoła, dar modlitwy, wszelkie dobro!!!
  2. Za tydzień w sobotę wieczorem i w niedzielę po każdej Mszy św święcenie pojazdów.
  3. Parafia w Pogorzeli organizuje Pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów Francji w terminie 7-15 września br., koszt 1570 zł. i 370 Euro, jest jeszcze kilka wolnych miejsc, szczegóły w zakrystii.
  4. Zachęcam do zabrania; modlitwy przed nawiedzeniem M.B. w kopii wizerunku Jasnogórskiego, także ulotki z programem. Można nabyć; Akt zawierzenia, Z Maryją w trudne czasy itp.
  5. Na czas Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszym dekanacie Msze św. wieczorne będą sprawowane o g. 16,3o (z wyjątkiem niedzieli)
  6. Zgodnie z decyzją Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej – od I Niedzieli września w sobotę wieczorem wprowadzona zostaje Msza św. zbiorowa, a ranna Msza św. w niedzielę odprawiana będzie o g. 8.oo

Ks. Tadeusz Lorek