XIV Niedziela zwykła

Parafia Rzymskokatolicka                              Borek Wlkp. 7.VII.2019 r.

p.w. Pocieszenia N.M.P. tel. 607 030 261

 

Informacje duszpasterskie  XIV Niedziela zwykła

  1. W kalendarzu liturgiczny przypada; w powiedz. wspomn. obow. św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, w piątek wspomn. obow. św. Brunona, w sobotę 13 dzień miesiąca – zapraszamy do udział w nabożeństwie Fatimskim w Sanktuarium początek g. 20.3o
  2. Spotkanie Rady Ekonomicznej i Duszpasterskiej w poniedziałek po wieczornej Mszy św. (probostwo) Zapraszam!!!
  3. W środę w Sanktuarium adoracja Najśw. Sakr. od g. 17.oo do 18,oo
  4. Biuro parafialne czynne: poniedziałek po wieczornej Mszy św. do 19.15, w środę i piątek od g. 9.3o do 10.3o.
  5. Serdeczne podziękowanie Bóg zapłać za; przygotowanie, uświetnienie i udział w Uroczystości Odpustowej ku czci Pocieszenia N.M.P., za ofiary na remontowe potrzeby Kościoła, także ofiara indywidualna 200 zł. Dziękuję za powitanie, pomoc OSP w rozpakowaniu się, dar modlitwy, dobre słowa.
  6. Za tydzień niedziela gospodarcza.
  7. Pan Bóg wezwał do wieczności; śp. Urszulę Grzymisławską. Dobry Jezu …!

 

Ks. Tadeusz Lorek

      proboszcz