Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  1. Dziś niedziela gospodarcza. Składka na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie wyniosła 410zł.
  2. W piątek została zakończona budowa nowej kopuły na sanktuarium. Dziękuję Panu Bogu za błogosławieństwo w budowie i bezpieczeństwo zapewnione budowniczym, „Bóg zapłać!” parafianom i pielgrzymom za modlitwę. Powierzam Opiece Matki Najświętszej ludzi rozumiejących remonty w naszej parafii i wspierających remont kopuły swoją nadzwyczajną ofiarnością. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy dotację na renowację witraży w ołtarzu głównym w sanktuarium. W nadchodzących dniach witraże te zostaną zdemontowane i przewiezione do pracowni do Wrocławia.
  3. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Bożego – we farze o godz. 8.30 z ławki, od poniedziałku do piątku w sanktuarium o godz. 18.00 Msza Św. zakończona nabożeństwem czerwcowym.
  4. Biuro parafialne nieczynne w poniedziałek z racji święta kościelnego. Krąg II Kościoła Domowego ma spotkanie w poniedziałek godz. 19.30.
  5. W środę w sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. O godz. 18.00 Msza Św. nowennowa oraz adoracja muzyczna do godz. 19.30.
  6. W czwartek zbiórka ministrantów w salce godz. 17.00, nabożeństwo fatimskie w sanktuarium godz. 20.30.