Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i dzień dziękczynienia. Po Mszach Św. składka na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie. Za tydzień składka gospodarcza. W nadchodzącym tygodniu, jak Bóg pozwoli, zostanie założona nowa kopuła na sanktuarium. Biuro parafialne z racji I piątku nieczynne w piątek.
  2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Bożego – we farze o godz. 8.30 z ławki, od poniedziałku do piątku w sanktuarium o godz. 18.00 Msza Św. zakończona nabożeństwem czerwcowym.
  3. W środę w sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00. O godz. 18.00 Msza Św. nowennowa zakończona modlitwą o uzdrowienie i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  4. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowanie ołtarzy, tak jak w 2012 roku: I – ul. Graniczna, ołtarz II – ul. Powst. Wlkp, ołtarz III -ul. Zielona i ołtarz IV – ul. Bojanowskiego. Konstrukcje ołtarzy można odebrać na probostwie po wcześniejszym ustaleniu z p. Organistą, lub p. Kościelnym.
  5. Spotkania duszpasterskie: Kręgi Kościoła Domowego: nr 1 – wtorek godz. 20.00, nr. 2 – środa godz. 19.30.
  6. W tym tygodniu I piątek msca. Objazd chorychod godz. 30poniedziałek: Cielmice, Leonów, Siedmiorogów II, Trzecianów wieś i Skokówko. Wpiątek: Karolew i Skoków. W sobotęBorek Wlkp. Spowiedź sw. w piątek we farze godz. 8.30 – 9.00, 15.50 – 16.50 (co 15 min komunia św)., w sanktuarium godz. 17.30 – 18.00. Proszę, aby rodzice dopilnowali spowiedzi u dzieci komunijnych. Po czas wieczornej Mszy Św. modlimy się za zmarłych z wymienianek rocznych.