Szósta Niedziela Wielkanocna

  1. W czwartek 24.05 Nuncjusz Apostolski ogłosił decyzje Ojca św. Franciszka o mianowaniu dla Archidiecezji Poznańskiej nowego biskupa pomocniczego ks. Dr Szymona Stułkowskiego. Obecnie ks. Biskup Nominat jest Rektorem Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Święcenia biskupie odbędą się w Katedrze Poznańskiej 09.06 br. Polecam ks. Biskupa Szymona modlitwom wiernych naszej parafii.
  2. Do końca maja nabożeństwa ku czci Matki Bożej – we farze o godz. 8.30 z ławki, od poniedziałku do piątku w sanktuarium o godz. 20.00 Msza Św. zakończona nabożeństwem majowym. W soboty i niedziele maja porządek Mszy św. bez zmian.
  3. W środę w sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 – 20.00. Zapraszam Koła Różańcowe. Po Mszy nowennowej zmiana tajemnic Różańca Św.
  4. W piątek o godz. 17.00 zbiórka ministrantów w salce.
  5. Zapraszamy chętnych parafian do wyjazdu dzisiaj na przegląd hejnałów i intrat maryjnych w Kórniku. W kolegiacie przy rynku o godz. 15.00 koncert oktetu jasnogórskiego, o godz. 15.30 początek przeglądu.
  6. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Proszę o przygotowanie ołtarzy, tak jak w 2012 roku: I – ul. Graniczna, ołtarz II – ul. Powst. Wlkp, ołtarz III -ul. Zielona i ołtarz IV – ul. Bojanowskiego. Konstrukcje ołtarzy można odebrać na probostwie po wcześniejszym ustaleniu z p. Organistą.