Piąta Niedziela Wielkanocna

1. Składka gospodarcza wyniosła 12 021,21zl. wszystkim rozumiejącym potrzeby remontów w sanktuarium składam staropolskie Bóg zapłać! Pozostało do spłaty 74 000zł. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za przekazanie 1300zł ofiary na dar ołtarza.
  2. W maju nabożeństwa ku czci Matki Bożej – we farze o godz. 8.30 z ławki, od poniedziałku do piątku w sanktuarium o godz. 20.00 Msza Św. zakończona nabożeństwem majowym. W soboty i niedziele maja porządek Mszy św. bez zmian.
  3. W środę w sanktuarium adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 – 20.00.
  4. Dzieci komunijne mają od poniedziałku do piątku swoją Mszę Św. codziennie o godz. 18.00.
  5. Od 13.05 2019 zawiązała się w naszej parafii XIV Róża Różańcowa p.w. Pastuszków Fatimskich: Hiacynty i Franciszka. Dziękuję osobom, które modląc się różańcem wspierają duchowo parafian i trudne sprawy codziennego życia. Tym, którzy przyczynili się do założenia tej Róży Różańcowej serdecznie dziękuję.