Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc 21.04.2019.r.

Msze św. w sanktuarium godz. 7.00 – dodatkowa Msza św, 10.00, 11.30. fara: godz. 8.30. Nie ma wieczornej Eucharystii.

II Święto Wielkanocne 22.04.2019.r.

Msze Św. jak w niedziele. Po każdej Mszy św. święcenie pojazdów mechanicznych – auto sacrum, wzorem roku ubiegłego. Proszę samochody parkować na Zdzieżu w kierunku wyjazdu na ul. Koźmińską, gdzie będzie oczekiwał ksiadz na chcących poświęcić swoje samochody na prawym pasie jadącym w kierunku miasta. Dojazd do sanktuarium ul. Ks. Kan. Jęczkowskiego. Proszę o korzystanie z parkingu przy strzelnicy, aby nie blokować drogi dojazdowej do Bruczkowa i podporządkowanie się służbom policji, i straży pożarnej.

W piątek 26.04 z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potrwa mięsnych.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego 28.04 podczas każdej Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymi wyjeżdżający do Rzymu uczestniczą we Mszach Św. niedzielnych. Wyjazd na lotnisko do Berlina spod sanktuarium o godz. 22.00. Nie będzie dodatkowej Mszy Św. przed wyjazdem.

Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w środę i piątek.

We wtorek 23.04 o godz. 11.00 Msza Św. w sanktuarium i pogrzeb + Mariana Juskowiaka z Borku Wlkp.

Kierując się dobrem dusz i pożytkiem Kościoła z dniem 01 lipca 2019.r. ks. Arcybiskup Metropolita mianował Ks. kanonika mgr Tadeusza Lorka proboszczem naszej parafii. Proszę o modlitwę w intencji proboszcza nominata, powierzając Jego posługę Matce Bożej Boreckiej.

Wszystkim parafianom i gościom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, błogosławionych Świąt Wielkanocnych.