Piąta Niedziela Wielkiego Postu

1. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza. W ubiegłym tygodniu wprawiono w kaplicy fary okno, w którym pękła szyba oraz zamontowano we wszystkich nowych oknach miedziane rynienki zabezpieczające przed wsiąkaniem wody spływającej po zamarznięciu zimowym z szyb w ścianę kościoła. Zapłaciłem 4800zł. Dziękuję kolejnym 70 rodzinom za ofiarowanie Daniny Diecezjalnej w ubiegłą niedzielę.
  2. Spotkania duszpasterskie:

– Krąg III Kościoła Domowego – poniedziałek 08.04 godz. 19.30.

– z racji niezaplanowanego spotkania Dr Hajdasz w ministerstwie, spotkanie na temat martyrologii Ks. Abpa Baraniaka zostało przełożone na wrzesień br.

– adoracja Najświętszego Sakramentu w sanktuarium w środę 10.04 od godz. 17.00, o godz. 18.00 nowenna i Msza Św.

– spotkanie 4 kregu kosciola domowego w piatek godz 20 00.

– zbiórka ministrantów w piątek godz. 17.00 w salce parafialnej.

– Spowiedź wielkanocna odbędzie się naszej parafii w sobotę 13.04.

fara godz. 9.30 – 10.40,

sanktuarium godz. 14.30 – 15.30 oraz 16.00 – 16.20.

1. W czwartek i piątek Msza Św we farze będzie o godz 8 00 z racji spowiedzi w dekanacie.
  2. W tym tygodniu Droga Krzyżowa w piątek we farze godz. 8.30, w sanktuarium godz. 17.30. Gorzkie Żale w łączności ze Mszą Św. -niedziela godz. 14.30.Ponieważ rozpoczynają się spowiedzi w dekanacie w piątek wyjątkowo Msza Św. o godz. 8.00, po niej Droga Krzyżowa. W związku z wyjazdem na spowiedź w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne w piątek.
  3. Pielgrzymów do Rzymu proszę o wpłatę 170 zł na autobus do Berlina.
  4. W sobotę 13 kwietnia w sanktuarium apel fatimski godz 20.30.
  5. Caritas parafialna zaprasza do ofiarowania słodyczy dla dzieci parafii. Kosze będą wystawione za ławkami. Akcja trwa do Niedzieli Palmowej. W Niedzielę Palmową parafialna Caritas będzie przed Mszami Św. rozprowadzała palemki wielkanocne. Polecam tę inicjatywę ofiarności parafian.