Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary na Fundusz Obrony życia wyniosły 47zł. Dziękuję 81 kolejnym rodzinom za złożoną daninę diecezjalną w ubiegłym tygodniu. Zbiórka na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu wyniosła 410zł. Do skarbony stojącej przed ławkami można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na stoliku przed kratą i na ołtarzach bocznych leżą koperty na daninę diecezjalną.
  2. Spotkania duszpasterskie:

– Krąg II Kościoła Domowego – wtorek 02.04 godz. 19.30.

– adoracja Najświętszego Sakramentu w sanktuarium w środę 03.04 od godz. 17.00, o godz. 18.00 nowenna i Msza Św. podczas której modlitwa o uzdrowienie ciała i duszy z indywidualnym błogosławieństwem.

– objazd chorych:

wtorek 02.04 godz. 9.30: Leonów, Cielmice, Siedmiorogów II, Trzecianów Osiedle, Trzecianów i Skokówko.

Piątek 05.04 godz. 9.30: 1 kapłan – Skoków, Karolew. 2 kapłan – Borek Wlkp.

Ponieważ chorzy będą korzystali ze spowiedzi wielkanocnej, proszę cierpliwie czekać na księdza.

spowiedź św. w piątek – fara godz. 8.30 – 8.55, dla dzieci i młodzieży godz. 15.45 – 16.30, w sanktuarium dla dorosłych godz. 17.15 – 17.55 i Msza Św. za zmarłych z wymienianek rocznych w sanktuarium godz. 18.00.

– I sobotę msca we farze nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP godz. 8.15 i okazja do spowiedzi św. podczas wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00 w sanktuarium udzielimy specjalnego błogosławieństwa rodzicom oczekującym potomstwa.

Spowiedź wielkanocna odbędzie się w boreckiej parafii w sobotę 13.04.

1. W Wielkim Poście Droga Krzyżowa w piątek we farze godz. 9.30, w sanktuarium godz. 17.30. Gorzkie Żale w łączności ze Mszą Św. -niedziela godz. 14.30.
  2. Wszystkie miejsca na Ukrainę są zarezerwowane. Pojedzie autobus 50 osobowy. Pielgrzymów do Rzymu proszę o wpłatę 170 zł na autobus do Berlina.
  3. Caritas parafialna zaprasza do ofiarowania słodyczy dla dzieci parafii. Kosze będą wystawione za ławkami. Akcja trwa do Niedzieli Palmowej.
  4. Informuję parafian, że wstrzymujemy rezerwowanie nowych intencji intencji mszalnych na rok bieżący. Z pogrzebów mamy do odprawienia ponad 300 Mszy Św..