Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary na misje „ad Gentes” wyniosły 478zł. Dziękuję 77 kolejnym rodzinom za złożoną daninę diecezjalną w ubiegłym tygodniu. Dzisiaj zbiórka do puszek na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
  2. Spotkania duszpasterskie:

– W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy Św. o godz. 9.00 we farze przyrzeczenie adopcji duchowej dla osób, które nie będą mogły tego uczynić w środę podczas nowenny. Na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszam dzieci, które przystąpią w maju do I Komunii Św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Dzieci zabierają świece. Zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Z racji Uroczystości biuro parafialne nieczynne.

– w środę 27.03 adoracja Najświętszego Sakramentu w sanktuarium od godz. 17.00, o godz. 18.00 nowenna i Msza Św. podczas której złożymy przyrzeczenie adopcji dziecka poczętego. Następnie  prowadzona adoracja do godz. 19.30. Przed rozpoczęciem Mszy Św. zapisy w zeszyt adopcji duchowej pod bramą. Adopcja duchowa polega na odmówieniu dziesiątki Różańca Św. codziennie w ciągu 9 miesięcy w intencji uchronienia jednego życia poczętego.

– ministranci – piątek 29.03 godz. 16.45 w salce katechetycznej.

– spotkanie rady ekonomicznej w piątek 29.03 godz. 18.30 na probostwie.

1. W Wielkim Poście Droga Krzyżowa w piątek we farze godz. 9.30, w sanktuarium godz. 17.30. Gorzkie Żale w łączności ze Mszą Św. -niedziela godz. 14.30.
  2. Do skarbony stojącej przed ławkami można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na stoliku przed kratą i na ołtarzach bocznych leżą koperty na daninę diecezjalną.
  3. Od jutra do przyszłej niedzieli mogą wpisywać się osoby z dalszej części listy na pielgrzymkę na Ukrainę wpłacając 500zł.
  4. W piątek 29 Marca biuro parafialne nie będzie czynne ze względu na konferencję kapłanów z ks. Arcybiskupem.