Druga Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na misje „ad gentes”. W ubiegłą niedzielę zebrano 13 775zł. Bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie potrzeb materialnych parafii. Dziękuję 57 rodzinom za złożoną daninę diecezjalną w ubiegłym tygodniu.
  2. Spotkania duszpasterskie:

– spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Włoch w poniedziałek 18.03 salce godz. 16.30. Proszę o zabranie dowodów osobistych.

– spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w środę 20.03 podczas Mszy Św. nowennowej godz. 18.00. Od godz. 17.00 adoracja Pana Jezusa w sanktuarium.

– ministranci – piątek 22.03 godz. 16.45 w salce katechetycznej.

– spotkanie rady duszpasterskiej w piątek 22.03 godz. 18.30 na probostwie.

– I spowiedź dzieci komunijnych we farze w sobotę 23.03 godz. 9.30 kl. IIIA, godz. 10.00 Kl. IIIBi dzieci spoza szkoły w Borku.

1. W Wielkim Poście Droga Krzyżowa w piątek we farze godz. 9.30, w sanktuarium godz. 17.30. Gorzkie Żale w łączności ze Mszą Św. -niedziela godz. 14.30.
  2. Do skarbony stojącej przed ławkami można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Na stoliku przed kratą i na ołtarzach bocznych leżą koperty na daninę diecezjalną. Pod kruchtą sprzedawane są paschaliki świąteczne Caritas po 7 zł.
  3. Otrzymałem wycenę pielgrzymki na Ukrainę – 7 pełnych dni z objazdem i wyżywieniem – 750zł + 400USD. Do przyszłej niedzieli włącznie osoby, które zapisały się na listę wpłacają 500zł. Pielgrzymka liczy 40 osób. Zapisało się 56 osób. Wpłaty według pierwszeństwa na liście. Od poniedziałku 25.03 w miejsce osób, które nie uiszczą opłaty będą wpisywane osoby z dalszych miejsc listy.
  4. Odbyły się pogrzeby naszych parafian: +Krzysztofa Pruszkowskiego, +Janiny Stępniak i +Janiny Świderskiej z Borku Wlkp. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…