Ósma Niedziela zwykła

  1. Od jutra rozpoczną się prace remontowe kopuły w sanktuarium. Proszę w tej intencji o modlitwę.
  2. We wtorek 05.03 o godz. 20.00 spotkanie I kręgu Kościoła Domowego.
  3. W Środę Popielcową 06.03 rozpoczynamy Wielki Post. Obowiązuje post ścisły. Tradycyjnie chcemy wejść w ten święty czas nawrócenia poprzez rekolekcje parafialne i szkolne, które wygłosi  O. Patryk – Franciszkanin z Osiecznej. Od środy do piątku  rekolekcje szkolne we farze godz. 8.00 – 9.00: klasy IV – VIII, godz. 9.00 – 10.00: klasy I – III, godz. 10.00 – 11.00: klasy gimnazjalne i młodzież Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Msza Św. rekolekcyjna dla emerytów i rencistów dodatkowo od środy do piątku o godz. 12.00 we farze. W sanktuarium Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 19.00, aby umożliwić uczestnictwo osobom mieszkającym na wioskach. Nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu. W Środę Popielcowądodatkowa Msza św. o godz. 16.00 w sanktuarium z nauką rekolekcyjną. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.30 i zaraz po niej Msza Św. Gorzkie Żalew łączności z Mszą Św. w niedziele o godz. 14.30. Spowiedź św.20 minut przed Mszą Św.
  4. W dniach 25.04 – 02.05.2020.r. organizujemy pielgrzymkę na Ukrainę oraz Kresy. Zwiedzimy: Lwów, Poczajów, Krzemieniec, Zbaraż, Skałę Podolską, Chocim, Kołomyję, Stanisławów, Halicz, Rohatyń. oraz Kalwarię Pacławską. Bliższe informacje podam po otrzymaniu dokładnego planu pielgrzymki. Zapisy w zakrystii bez zaliczki.
  5. Za tydzień składka gospodarcza.