Szósta Niedziela zwykła

  1. Składka gospodarcza wyniosła w ubiegłą niedzielę 13 097,21zł. Serdecznie dziękuję a ofiarność i zrozumienie potrzeb remontowych sanktuarium.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne. Obowiązki proboszczowskie przejmuje ks. proboszcz mgr Marek Brdęk. Pogrzeby proszę zgłaszać do Jeżewa.
  3. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 w sanktuarium do godz. 18.00, następnie Nowenna i Msza Św.
  4. W dniach 11 – 16.03 2019.r. we farze gostyńskiej odbędzie się kurs przedmałżeński. Spotkania każdego dnia o godz. 19.00 w domu katechetycznym przy parkingu ul. Jana Pawła II 10. Na kurs zapisujemy się na pierwszym spotkaniu.
  5. W dniach 25.04 – 02.05.2020.r. organizujemy pielgrzymkę na Ukrainę oraz Kresy. Zwiedzimy: Lwów, Poczajów, Krzemieniec, Zbaraż, Skałę Podolską, Chocim, Kołomyję, Stanisławów, Halicz, Rohatyń. oraz Kalwarię Pacławską. Bliższe informacje podam po otrzymaniu dokładnego planu pielgrzymki. Zapisy w zakrystii bez zaliczki.
  6. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb + Urszuli Nowak z Borku oraz + Heleny Grzemskiej z Karolewa. Dobry Jezu, a nasz Panie…