Piąta Niedziela zwykła

  1. Zakończyłem odwiedziny duszpasterskie. W przyszłym roku kolędowanie rozpocznę od parafian mieszkających w Skokowie i Skokówku. Bardzo dziękuję za dobrą atmosferę, rozmowy oraz ofiary złożone podczas kolędowania. Dziękuje za gościnę stołu. Bóg zapłać!
  2. Zbiórka na klasztory klauzurowe wyniosła 407zł.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w piątek w godz. 9.30 – 10.15.
  4. W środę nie będzie nabożeństwa fatimskiego w sanktuarium.
  5. W czwartek 14.02 obchodzimy odpust Św. Walentego. Sumę odpustową o godz. 18.00 w sanktuarium odprawi ks. mgr Szymon Nowicki – wikariusz z Bnina. Po Mszy Św. o godz. 9.00 we farze i po sumie w sanktuarium ucałowanie relikwii Świętego. Od czwartku wznawiamy odprawianie Mszy Św. W sanktuarium o godz. 18.00 według stałego porządku.
  6. W piątek o godz. 19.30 spotkanie IV Kręgu Kościoła Domowego.
  7. W sobotę odbył się pogrzeb + Iwony Weis z Borku, w poniedziałek Msza św. i pogrzeb o godz. 11.00 + Marii Woźniak z Karolewa. Dobry Jezu, a nasz Panie…