Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj niedziela gospodarcza. W czwartek przywieziono 30 kubików drewna na nową kopułę. Na KUL i Wydział teologiczny w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej archidiecezji zebraliśmy 513zł, na misje 593,10zł.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek w godz. 9.30 – 10.15.
  2. Od dziś działa XIII Róża Różańcowa NMP Fatimskiej. Powstaje XIV Róża Żywego Różanca pw. Św. Hiacynty i Franciszka – św pastuszków fatimskich, którym objawiła się Maryja w Fatimie. Odmawiając dziesiątek różańca codziennie we wspólnocie Róży uzyskujemy odpusty całego różańca.
  1. Od wtorku zastępstwo w obowiązkach proboszczowskich przejmuje ks. mgr Marek Brdęk – proboszcz parafii w Jeżewie. Sprawy związane z pogrzebami proszę zgłaszać do Jeżewa.
  1. Pragnę serdecznie podziękować za przygotowanie kościołów do Świąt Bożego Narodzenia osobom, które trudziły się przy budowaniu żłóbka, osobom, które przywiozły choinki do sanktuarium, służbie liturgicznej, sprzątającym, oraz chórom, scholi i zespołom muzycznym i orkiestrze parafialnej. Bardzo dziękuję za uświetnienie spotkania kolędowego przy żłobku. Wyrazy wdzięczności składam rodzicom, dzieciom i wychowawcom przedszkola przygotowanie pięknego przedstawienia w sanktuarium w Trzech Króli. Parafianom za dary stołu przekazane na probostwo. Wszystkim składam staropolskie Bóg zapłać!