Niedziela XXXIII tygodnia okresu zwykłego

  1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 19.30. O godz. 18.00 nowenna i Msza Św.
  1. W tym tygodniu odbędą się spotkania duszpasterskie:

– poniedziałek 19.11 – parafialna Orkiestra dęta godz. 19.30.

– wtorek 20.11.godz. 19.30 – Krąg III Kościoła Domowego.

– piątek 23.11 – ministranci w salce godz. 17.00.

  1. Z racji Dnia Patronalnego Św. Cecylii, w czwartek 22.11 o godz. 18.00 w sanktuarium zostanie odprawiona Msza Św. w intencji żywych i zmarłych członków chóru Jutrzenka. 
  1. Parafialny Zespół Caritas włącza się w akcję „Tytka charytatywna”. Prosimy parafian o zabieranie tytek i zwrot wypełnionych artykułami o wydłużonym terminie do niedzieli 02.12 włącznie. Zebrane produkty przekazane zostaną osobom chorym i samotnym oraz do jadłodajni Caritas.
  1. Pod koniec października powstała w naszej parafii nowa – jedenasta Róża Różańcowa św. Jana Pawła II. Dziękuję za zaangażowanie w duszpasterstwo maryjne. Zachęcam do wstępowania i zakładania dalszych Kół Różańcowych. Każda osoba odmawiając dziennie dziesiątek różańca św, w łączności z pozostałymi osobami odmawia cały różaniec, zyskując odpusty.
  1. W sobotę 24.11 o godz. 8.00 wyjazd dwoma autokarami sprzed sanktuarium do Wrocławia do Afrykarium, oraz na jarmark świąteczny. Powrót około godz. 20.00.
  1. W niedzielę gospodarczą zebrano na nową kopułę 14 565,58zł. Dziś zbierane są ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej – świętopietrze. Dziękuję za wielką życzliwość i zrozumienie potrzeb materialnych naszej parafii.
  1. W poniedziałek o godz. 12.00 odbędzie się Msza Św. i pogrzeb śp. Jana Jóskowiaka z Borku Wlkp. Dobry Jezu a nasz Panie…