Niedziela XXXI tygodnia okresu zwykłego

1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – 19.30. O godz. 18.00 nowenna i Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.
  2. Za tydzień niedziela gospodarcza. Ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu wyniosły w ubiegłą niedzielę 278zł. Ofiary zebrane we Wszystkich Świętych na cmentarzu na kopułę wyniosły 12 000zł. Dziękuję ofiarodawcom za wrażliwość i wsparcie tej inwestycji dla Sanktuarium Boreckiego. Wszystkie sprawy remontu kopuły powierzam Matce Bożej Boreckiej i dziękuję za zrozumienie i nadzwyczajną ofiarność. Bóg zapłać!
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

– poniedziałek 05.11 godz. 17.00 – pielgrzymi wyjeżdżający na pielgrzymkę do Włoch w maju 2019.r. Proszę zabrać ze sobą dowody osobiste, oraz kolejną wpłatę 500 zł.

– wtorek 06.11 –  spotkanie I Kręgu Kościoła Domowego godz. 20.00

– środa 07.11 – spotkanie III Kręgu Kościoła Domowego godz. 19.30.

– piątek 09.11 – ministranci w salce godz. 17.00.

Osoby, które zapisały się na wyjazd na Jarmark świąteczny do Wrocławia 24.11 proszę, aby wpłaciły pieniądze do nadchodzącej środy, ponieważ trzeba zabukować bilety wstępu do Oceanarium. Są jeszcze 3 miejsca wolne. Zapisały się 83 osoby.

1. Bóg zapłać za liczny udział we Mszy Św. we wszystkich Świętych. Na cmentarzu rozdaliśmy 800 komunii św. oraz za uczestnictwo w nabożeństwie w dzień zaduszny w sanktuarium. Dziękuję także Parafianom za dary stołu, jakie otrzymałem na probostwo w ostatnim miesiącu.