Niedziela XXII tygodnia okresu zwykłego

1. W poniedziałek o godz. 5.30 wyrusza autokarowa pielgrzymka do Matki Bożej Śnieżnej w Kotlinie Kłodzkiej. Jedziemy 50-osobowym autobusem. Powrót około godz. 20.00.
  1. Biuro parafialne w nadchodzącym tygodniu będzie czynne tylko w środę w godz. 9.30 – 10.30.
  1. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00- 20.00. po Mszy Św. modlitwa o uzdrowienie ciała i duszy z indywidualnym błogosławieństwem.
  1. W przyszłą niedzielę Odpust Narodzenia NMP oraz Dożynki Parafialne. Mszy Św. o godz. 11.30 będzie przewodniczył Ks. Kanonik Waldemar Hałas – Ekonom Archidiecezji Poznańskiej. Tego dnia Cudowny Obraz Matki Bożej Boreckiej przyozdabiamy sukienką ze srebra. Proszę, aby Sołtysowie z poszczególnych wiosek zadbali o wypiek jednego bochenka chleba z każdej wioski zamiast wieńców dożynkowych, lub ofiarowanie owoców, miodu, czy innych darów natury. W czasie Mszy Św. poświecimy ziarno.
  1. W I piątek miesiąca 07.09 objazd chorych parafian mieszkających w Skokowie i Karolowie od godz. 9.30. Spowiedź św. dzieci od godz. 15.00 – 16.15 we farze, następnie po przewie od godz. 17.00 – 18.00 spowiedź św. w sanktuarium dla gimnazjalistów i kl. VII oraz dorosłych. Msza Św. o godz. 18.00 za zmarłych z wymienianek rocznych.
  1. Serdecznie dziękuję pielgrzymom do Fatimy za tworzenie dobrej, domowej atmosfery w czasie pielgrzymki. Codziennie odmawialiśmy różaniec w intencjach osób, które przekazały kartki i prosiły nas o modlitwę, natomiast Mszę Św. w tych intencjach odprawiłem kaplicy objawieni środę 23.08. Dziękuję mieszkańcom parafii Boreckiej za wsparcie duchowe i łączność internetową w czasie Mszy Św. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch w czasie majowych dni wolnych od pracy. Zapisy do 15.09. W sobotę 29.09 organizuję wyjazd dla rodzin z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi na cały dzień do Energylandia – Zator koło Wadowic. Informacje o biletach w gablocie i na stronie internetowej.

Ceny biletów

• dzieci do 3 lat: 1.00 – bilet całodniowy
  • dzieci do 140 cm wzrostu: 59.00 – bilet całodniowy
  • normalny: 109.00 – bilet całodniowy