Niedziela XXI tygodnia okresu zwykłego – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

  1. Składka na KUL wyniosła 342zł. 
  1. Biuro parafialne będzie nieczynne do 28.08. Wszystkie nagłe sprawy duszpasterskie proszę zgłaszać ks. proboszczowi mgr Markowi Brdękowi z Jeżowa, który podejmuje zastępstwo w obowiązkach proboszczowskich Borku.
  1. Odpust Narodzenia NMP oraz Dożynki parafialne będziemy obchodzili w tym roku w niedzielę 09.09.2018.r. na Mszy Św. o godz. 11.30. Tego dnia Cudowny Obraz Matki Bożej Boreckiej przyozdabiamy sukienką ze srebra. Proszę, aby Sołtysowie z poszczególnych wiosek zadbali o wypiek jednego bochenka chleba z każdej wioski zamiast wieńców dożynkowych, lub ofiarowanie owoców, miodu, czy innych darów natury. 
  1. W piątek 31.08 objazd chorych parafian od godz. 9.30 – Skokówko, Cielmice, Leonów, Siedmiorogów II, Trzecianów. Natomiast w sobotę 01.09 od godz. 8.30 we farze nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP, okazja do spowiedzi św. i objazd chorych w Borku. Chorzy mieszkający w Skokowie i Karolowie zostaną odwiedzeni z Komunią św. w piątek 07.09 od godz. 9.30.
  1. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb sp. Józefy Dopierały ze Skokowa. Dobry Jezu, a nasz Panie…