XXV Niedziela Zwykła

1. Spotkania duszpasterskie ministrantów tym tygodniu:

– Msza Św. we farze o uzdrowienie z modlitwa wstawienniczą prowadzona przez ks. Mikołaja Konarskiego – wtorek 20.09 godz. 18.00

– Krąg II Kościoła Domowego – wtorek 20.09 godz. 20.00.

– W środę 21.09 o godz. 15.00 w sanktuarium Koronka do Miłosierdzia Bożego za cały świat i adoracja do godz. 18.00. Po Mszy Św. nowennowej modlitwa o uzdrowienie ciała i duszy z udzielaniem indywidualnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.

– Zbiórka ministrantów w czwartek 22.09 o godz. 17.00 w salce.

– spotkanie Caritas parafialnej – piątek 23.09 o godz. 19.30 w salce.

2. Składka gospodarcza na spłatę długu za wymianę dachu farnego wyniosła 11 809,13 zł. Dziękuję wszystkim za zrozumienie potrzeb finansowych parafii. Wszystkim składam staropolskie Bóg zapłać! Dzisiaj przy wyjściu z kościoła składka Caritas na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech.

3. W poniedziałek o godz. 17.30 Msza św. dodatkowa w intencji pielgrzymów, którzy brali udział w wycieczce do Drezna.

4. W sobotę 15.10 organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik, jako podziękowanie za rok Odpustowy Miłosierdzia w naszej parafii. W programie zwiedzanie sanktuarium św. Jana Pawła II, Bazyliki Miłosierdzia Bożego, oraz kaplicy Św. s. Faustyny. Zapisy z wpłatą 100zł – całkowitym kosztem pielgrzymki w zakrystii po Mszach Św.