V niedziela zwykła

  1. W środę od godz. 15.00 adoracja Pana Jezusa w loży. Wieczorna Msza Św. nowennowa o godz. 18.00. Na Mszę Sw. zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjalnej. Po Mszy Św. spotkamy się, aby omówić najistotniejsze sprawy związane z bierzmowaniem młodzieży.
  1. W gablotach oraz na stronie internetowej parafii została podana lista kandydatów do bierzmowania, którzy nie dostarczyli odpisu aktu swego chrztu św. spoza parafii, lub nie przekazali imienia wybranego do bierzmowania.
  1. W tym tygodniu spotkania duszpasterskie:

– animatorzy przygotowujący młodzież do bierzmowania – środa 12.02 po nowennie godz. 19.00 na probostwie.

– apel fatimski – czwartek 13.02  godz. 20.30 w sanktuarium.

  1. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Walentego. Tradycyjnie dzień ten w naszej parafii obchodzony jest jako odpustowy. Z tej racji udzielam na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych. Msze Św. we farze po godz. 9.00, w Sanktuarium o godz. 16.30 i 18.00. Po każdej Mszy Św. uczczenie relikwii św. Walentego. Na wieczorną Mszę Św. zapraszamy narzeczonych, którzy w tym, roku chcą zawrzeć małżeństwo oraz wszystkich zakochanych.
  1. W tym tygodniu Msze Św. we farze przez cały tydzień o godz. 9.00, w sanktuarium w środę, piątek, sobotę o godz. 18.00 i niedzielę według porządku stałego.