IV niedziela zwykła

(Aktualizacja)

1. Ofiary zbierane na Radio „Emaus” w ubiegłą niedzielę wyniosły 241 zł.
  1. W środę od godz. 15.00 adoracja Pana Jezusa w loży. Wieczorna Msza Św. nowennowa o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Objazd chorych w piątek i sobotę od godz. 9.30 według stałego porządku. Spowiedź św. w piątek we farze od godz. 15.45, o godz. 16.30 Msza Św. W sanktuarium spowiedź od godz. 17.30 i Msza Św. o godz. 18.00 za zmarłych z wymienianek rocznych. Z racji ferii zimowych nie będzie spotkania z dziećmi pierwszo komunijnymi i młodzieżą przed bierzmowaniem.
  1. W tym tygodniu spotkania duszpasterskie:

– krąg I Kościoła Domowego – wtorek 04.02 godz. 20.00.

1. W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy Św. niedzielnej sprawozdanie ekonomiczne ks. proboszcza z ostatniego roku.
  1. W tym tygodniu Msze Św. we farze przez cały tydzień o godz. 9.00, w sanktuarium w środę, piątek, sobotę o godz. 18.00 i niedzielę według porządku stałego..
  1. Katecheza dla rodziców którzy ochrzczą swe dzieci w najbliższą sobotę odbędzie się w środę po mszy nowennowej o godzinie 19:00 w salce parafialnej.